Сертифікат для авто

Сертифікація автомобіля – це перевірка його щодо вимог і стандартів чинного законодавства України. Сертифікація потрібна для будь-якого транспортного засобу, який підлягає реєстрації. Сертифікації підлягають мотоцикли, легкові і вантажні автомобілі, комерційний транспорт. Наша лабораторія швидко та якісно надає дану послугу. Сертифікація – обов’язкова процедурою перед реєстрацією автомобіля в сервісному центрі. Сертифікат відповідності необхідний для переобладнаних автомобілів, та ввезених з за кордону. Ми сертифікуємо автомобілі ввезені з країн Євросоюзу , США , Японії , Грузії та інших країн.

як швидко пройти сертифікацію?

1

Для того щоб отримати послугу потрібно, попередньо зателефонувати до нас, або залишити заявку на нашому сайті.(Після заповнення форми на сайті , потрібно дочекатись дзвінка від представника компанії, погодити з ним дату та час проходження сертифікації )

2

Доставити свій автомобіль в лабораторію компанів у призначений час. (автомобіль має бути чистий ) . Підготувати необхідні документи для надання послуги.

3

Після успішного проходження процедури, оплатити послугу та отримати сертифікат відповідності на свій автомобіль через 1-2 дні.

Не заповнене поле

ЩО САМЕ БУДЕМО ПЕРЕВІРЯТИ:

1

Проводится зовнішній огляд автомобіля з метою ідентифікації транспортного засобу, звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності . (п. 12, 15 Порядку)

2

В транспортному засобі будуть перевірені наступні системи: гальмівна система, система керування. Окремо перевіряется пневматичні шини і колеса автомобіля.

3

Також буде проведено: Оглядовість з місця водія,зовнішні світлові прилади, електроустатковання

4

Будуть оглянуті: двигун та його системи, газобалонне обладнання. Визначений негативний вплив на навколишнє природне середовище

Документи сертифікація

 • Для подання заявки з метою сертифікації автомобіля необхідно подати оригінали та копії таких документів:
  1. Товарно-транспортна накладна (CMR).
  2. Технічний паспорт («бріф»).
  3. Митна декларація.
  4. Документи, що засвідчують особу власника транспортного засобу:
  Якщо заявником є юридична особа або ФОП:
  - свідоцтво (витяг із свідоцтва) про державну реєстрацію підприємства або ФОП (копія);
  - свідоцтво платника ПДВ (копія);
  - форма 4 ОПП (копія);
  - банківські реквізити.
  Для фізичної особи:
  - копія паспорта (1, 2, 3, 4 сторінки, місце реєстрації);
  - ідентифікаційний номер (копія).

Орінтовний час надання послуги:

25-30 хв.