Сертифікація ГБО

 Переобладнання, та встановлення додаткового обладнання  автомобіля потребує реєстрації змін, зокрема і газобалонне обладнання, яке спочатку не було передбачено виробником цього авто.

Під час внесення змін і доповнень до конструкції автомобіля необхідно їх зареєструвати, щоб вони були вказані в техпаспорті транспортного засобу.  Для цього потрібно подати в Територіальний сервісний центр МВС пакет документів, серед яких обов’язково має бути сертифікат відповідності. У нас ви можете офіційно отримати Сертифікат відповідності ГБО, який потрібен для реєстрації ГБО в сервісному центрі МВС.

Переобладнання транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива проводиться суб’єктом господарювання, який має свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на відповідний вид переобладнання.

Як швидко отримати послугу ?

1

Для того щоб отримати послугу потрібно, попередньо зателефонувати до нас, або залишити заявку на нашому сайті.(Після заповнення форми на сайті , потрібно дочекатись дзвінка від представника компанії, погодити з ним дату та час надання послуги).

2

Доставити свій автомобіль в лабораторію компанії у призначений час. (автомобіль має бути чистий ) . Підготувати необхідні документи для надання послуги.

3

Після успішного проходження процедури, оплатити послугу та отримати сертифікат відповідності на свій автомобіль через 1-2 дні.

Не заповнене поле

ЩО САМЕ БУДЕМО ПЕРЕВІРЯТИ:

1

З метою підтвердження відповідності конструкції транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання, надати переобладнаний транспортний засіб для оцінювання до уповноваженої організації та отримати сертифікат відповідності, виданий випробувальною лабораторією (центром).

2

Перевірка ГБО на відповідність нормативній і технічній документації. У маркуванні повинна бути відображена вся інформація про ГБО: виробник, термін експлуатації, місце виробництва і т.п.

3

Перевірка ГБО на відповідність стандартам та відсутність модіфікації . Звірку маркування газобалонного обладнання, та правельність встановлення. ГБО має бути встановлено відповідно до ТУ У 45.2-3274809648-002:2019

4

З використанням засобів вимірювальної техніки перевіряються: можливі витоки газу,зовнішні освітлювальні прилади і сигнальні пристрої.

Документи

  • паспорт або інший документ, що засвідчує особу
  • Акт виконаних робіт від станції виконала установку ГБО 
  • Техпаспорт на автомобіль
  • свідоцтво про реєстрацію в країні, звідки був привезений легковий або вантажний автомобіль (якщо авто ввезене в Україну) 

Орінтовний час надання послуги:

25-30 хв