Переобладнання

Переобладнання транспортних засобів повинно здійснюватися у відповідності до вимог Закону України «Про дорожній рух». Так, вказаним законом визначено, що переобладнання транспортних засобів, тобто зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.

Переобладнання транспортних засобів, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії повинно бути погоджене з виробниками транспортних засобів або спеціально уповноваженими на це Кабінетом Міністрів України організаціями, до яких належать ДП «ДержавтотрансНДІпроект» та Головний сервісний центр МВС (зауваження: наразі ще не завершені роботи з унесення відповідних змін до законодавства (внесено тільки у 1388).

Переобладнання транспортного засобу, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії потребує погодження.

Як швидко пройти переобладнання

1

Для того щоб отримати послугу потрібно, попередньо зателефонувати до нас, або залишити заявку на нашому сайті.(Після заповнення форми на сайті , потрібно дочекатись дзвінка від представника компанії, погодити з ним дату та час проходження переобладнання).

2

Доставити свій автомобіль в лабораторію компанії у призначений час. (автомобіль має бути чистий ) . Підготувати необхідні документи для надання послуги.

3

Після успішного проходження процедури, оплатити послугу та отримати сертифікат відповідності на свій автомобіль через 1-2 дні.

Не заповнене поле

ЩО САМЕ БУДЕМО ПЕРЕВІРЯТИ:

1

З метою підтвердження відповідності конструкції транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання, надати переобладнаний транспортний засіб для оцінювання до уповноваженої організації та отримати сертифікат відповідності, виданий випробувальною лабораторією (центром).

2

Технічний стан та обладнання ТЗ під час їх експлуатації перевіряється візуально та з використанням засобів вимірювальної техніки відповідно до ДСТУ 3649-97

3

Візуально перевіряються: система випуску, зовнішні освітлювальні прилади та сигнальні пристрої, колеса/шини, переобладнання, інші невідповідності, перелічені в ПДР України

4

З використанням засобів вимірювальної техніки перевіряються: гальмівна система та її складові, вміст СН/димність випускних газів дизельного двигуна, вміст СО, рульове управління та його складові, зовнішні освітлювальні прилади і сигнальні пристрої.

Документи для переобладнання

  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ
  • АКТ огляду транспортного засобу та реєстраційних документів
  • ВИСНОВОК науково-технічної експертизи

Орінтовний час надання послуги:

15-20 хв.