ТЕХОГЛЯД-ОТК

Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу передбачає перевірку технічного стану транспортного засобу, а саме: системи гальмового і рульового керування, зовнішніх світлових приладів, пневматичних шин та коліс, світлопропускання скла, газобалонного обладнання (за наявності), інших елементів у частині, що безпосередньо стосується безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища (ч. 3 ст. 35 Закону України “Про дорожній рух”).
Перевірка технічного стану транспортного засобу полягає у визначенні відповідності транспортного засобу встановленим до конструкції і технічного стану вимогам, згідно з Наказом Міністерства Інфраструктури України від 26 листопада 2012 року № 710 “Про затвердження Вимог до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу, методів такої перевірки” (пп. 11 п. 2 Порядку).
За результатами перевірки технічного стану транспортних засобів встановлюється їх придатність до експлуатації або неможливість експлуатації (абз. 1 п. 1 Порядку).
Згідно ч. 7 ст. 35 Закону України «Про дорожній рух» періодичність проходження обов’язкового технічного контролю становить:
для легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажних автомобілів (незалежно від форми власності) вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепів до них із строком експлуатації більше двох років – кожні два роки;
для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 3,5 тонни, причепів до них та таксі незалежно від строку експлуатації – щороку;
для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації – двічі на рік.

Як швидко пройти техогляд ?

1

Для того щоб отримати послугу потрібно, попередньо зателефонувати до нас, або залишити заявку на нашому сайті.(Після заповнення форми на сайті , потрібно дочекатись дзвінка від представника компанії, погодити з ним дату та час проходження техогляду). )

2

Доставити свій автомобіль в лабораторію компанії у призначений час. (автомобіль має бути чистий ) . Підготувати необхідні документи для надання послуги.

3

Після успішного проходження процедури, оплатити послугу та отримати протокол перевірки технічного стану автомобіля.

Не заповнене поле

ЩО САМЕ БУДЕМО ПЕРЕВІРЯТИ:

1

Для проведення обов’язкового технічного контролю приймається повністю укомплектований, заправлений експлуатаційними рідинами (згідно з експлуатаційною документацією виробника) транспортний засіб за відсутності нашарувань бруду, що може вплинути на результати перевірки його технічного стану.

2

Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу проводиться після здійснення його зовнішнього огляду з метою ідентифікації транспортного засобу, звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, встановлення комплектності . (п. 12, 15 Порядку)

3

Вартість проведення обов’язкового технічного контролю визначається суб'єктом проведення обов'язкового технічного контролю та оприлюднюється шляхом розміщення на інформаційному стенді (п. 8 Порядку).

4

На кожний транспортний засіб, що пройшов обов'язковий технічний контроль і визнаний технічно справним, суб'єкт проведення обов'язкового технічного контролю складає протокол перевірки його технічного стану, який видається водію транспортного засобу. У протоколі зазначається строк чергового проходження обов'язкового технічного контролю транспортного засобу відповідно до періодичності проходження.

Документи для техогляду

Для фізичних осіб:

  • Документ що посвідчує особу
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  • дозвільні документи

Для юридичних осіб

  • установчі документи юр особи
  • свідоцтво про реєстрацію тз
  • посвідчення водія

Орінтовний час надання послуги:

15-20 хв.